Loading...

KAWABOOSY™ Kawasaki Booking System

Začiatočníci, pokročilí či fanúšikovia Kawasaki, máme pre vás perfektný motocykel.
Objednajte sa na skúšobnú jazdu u našich predajcov po celom Slovensku.

INFORMÁCIE KU SKÚŠOBNEJ JAZDE

Na tomto mieste nájdete informácie ohľadom zarezerovania skúšobnej jazdy na motocykloch Kawasaki.

Čo všetko potrebujete aby ste si mohli prenajať motocykel ?

1. Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle.
2. Platný občiansky preukaz.
3. Vlastná motorkárska výstroj, minimálne prilba.
4. Vratná kaucia v príslušnej výške, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle. Kauciu je možné zložiť v hotovosti, alebo zablokovaním príslušnej čiastky na Vašej platobnej karte.

Ako na to ?

1. Vyberte si na našej stránke vozidlo, ktoré si chcete vyskúšať. Vyberte si voľný dátum (obsadené dátumy sú v kalendári označené červenou farbou a nie je už možné na tento dátum dané vozidlo požičať), ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár. Do poznámky uvedťe o koľkej by ste si chceli prísť vyskúšať vozidlo. Najneskor nasledujúci pracovný deň sa Vám ozveme, overíme Vašu rezerváciu prípadne Vám zodpovieme vaše otázky a ak je všetko v poriadku potvrdíme Vám rezerváciu o čom budeme informovaný aj e-mailom a Vami vybrané vozidlo bude rezervované iba pre Vás. Skúšobná jazda nie je možná počas víkendu. Skúšobná jazda je bezplatná na 30 minút, v prípade, že si chcete vozidlo vyskúšať na dlhšie využite služby našej požičovne.
2. V dohodnutý dátum prídete k nám na Studenú 5 do Bratislavy, ak by ste mali náhodou problém to nájsť, zavolajte nám, náš pracovník Vás rád odnaviguje. Náš pracovník Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vám všetky Vaše dotazy ohľadom vozidla a vysvetlí základné funkcie. Spolu vyplníte preberací protokol od vozidla rovnako, keď vozidlo priveziete naspäť, náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať a rovnako aj zložiť vratnú kauciu.
3. Ak máte otázky ohľadom vozidla neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme, ak to je v naších silách.
4. Keď vozidlo priveziete späť, spolu s našim pracovníkom vyplníte preberací protokol, že vozdilo ste vrátili v poriadku. Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac ako ste mali predplatené. Vratime Vám vratnú kauciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
5. Zaujalo Vás vozidlo a chceli by ste ho odkúpiť ? Kľudne sa spýtajte nášho pracovníka, vozidlá sú pravidelne menené a predávané za výhodných podmienok.
6. Doporučte nás Vašim známym..

Aké sú to motocykle ?

1. Motocykle sú značky Kawasaki, jedná sa o nové vozidlá s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované.
2. Motocykel vždy dostávate čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vraciate späť.
3. Motocykle majú PZP a havarijné poistenie.